b

przekaz-jeden-procent

Terminarze drużyn seniorskich OZPN Dębica

Terminarze drużyn seniorskich Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Dębicy dostępne są do pobrania na naszej stronie w aplikacji TERMINARZE POZPN DĘBICA

Kadra Polski U-16: Powołania na konsultację

Kadra Polski U-16: Powołania na konsultację w Pustyni w dniach 02 - 05.08.2008r.
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniach 02 – 05.08.2008 odbędzie się konsultacja szkoleniowa Reprezentacji Polski U-16 (rocznik 1992) w miejscowości Pustynia k. Dębicy, po której 18 zawodników wyjedzie na Międzynarodowy Turniej na Węgry w dniach 05 -10.08.2008. Powołani zostali następujący zawodnicy:

1. Adamczyk Damian               Wisła Płock
2. Broniszewski Paweł              Legia Warszawa
3. Cyfert Błażej                       Lech Poznań
4. Chrapek Michał                   Wisła Kraków
5. Dąbrowski Damian               Zagłębie Lubin
6. Czekaj Michał                     Wisła Kraków
7. Efir Michał                          Wieniawa Lublin
8. Golla Wojciech                    Lech Poznań
9. Jończyk Michał                    BOT GKS Bełchatów
10. Kamiński Marcin                Lech Poznań
11. Kolouszek Mateusz            UKP Zielona Góra
12. Kryczka Mateusz               KS Piaseczno
13. Leszczak Sebastian           Wisła Kraków
14. Lis Piotr                           Lechia Gdańsk
15. Lisowski Wojciech              KS Stal Szczecin
16. Modelski Filip                   West Ham United
17. Mroziński Piotr                  Stal Mielec
18. Mróz Arkadiusz                 Gwarek Zabrze
19. Olszak Mateusz                Wisła Puławy
20. Paprocki Andrzej               Kolporter Korona Kielce
21. Primel Damian                  Zagłębie Lubin
22. Szóstko Michał                  MOSP Jagiellonia Białystok
23. Żyro Michał                       Legia Warszawa

Kadra Polski U-18 Kadra na konsultację

Dominik Kisiel (GKS Bełchatów), Andrzej Witan, Maciej Woźniak, Przemysław Królak, Patryk Zajkowski (wszyscy Lech Poznań), Wojciech Wilczyński, Sebastian Białas, Marcin Budziński, Paweł Czoska (wszyscy Arka Gdynia), Paweł Olkowski (Gwarek Zabrze), Paweł Rosiński (Lechia Gdańsk), Krzysztof Hus (Stal Rzeszów), Kamil Szymura (Górnik Zabrze), Sławomir Wilczewski, Łukasz Zaniewski (obaj MOSP Jagiellonia Białystok), Mateusz Szczepaniak, Ariel Famulski (obaj Zagłębie Lubin), Tomasz Hołota, Adam Krakowski (GKS Katowice), Mikołaj Zwoliński (Widzew Łódź), Paweł Tarnowski (Radomiak Radom), Mateusz Cholewiak (UKS SMS Łódź), Piotr Talar (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Artur Sobiech (Ruch Chorzów), Michał Kucharczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy

Klasyfikacja Końcowa
Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy

Rocznika '94
HILLTOP CUP 2008


1. Rozwój Katowice
2. Cracovia Kraków
3. Wisła Kraków
4. Sokół Jaworzno
5. Korona Kielce
6. Warta Poznań
7. Lechia Gdańsk
8. Chemik Pustków
9. Stal Mielec
10. Sygnał Lublin
11. Niedźwiadek Chełm
12. Juventa Starachowice
13. MULKS Pustynia
14. Monis Strzegocice

WYRÓŻNIENIA:

Najlepszy zawodnik turnieju - Michał Rutkowski (Rozwój Katowice)
Strzelców turnieju – Filip Kozłowski (Warta Poznań)
Najlepszy bramkarz – Damian Wiśniewski (Cracovia Kraków)
Drużynowa nagroda Fair Play - Monis Strzegocice
Wyróżnienie i indywidualna nagroda Fair Play – Grzegorz Tomasiewicz (Sokół Jaworzno)