Organizacja obozów sportowych

Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy PUSTYNIA organizuje obozy piłkarskie dla drużyn z całej Polski i nie tylko. Naszymi atutami są: wysokiej jakości 4 boiska piłkarskie znajdujące się na terenie ośrodka, smaczna domowa kuchnia oraz bardzo spokojna okolica. Boiska oraz większość obiektów sportowych są dostępne dla naszych gości w cenie obozu. Każda drużyna może trenować na boiskach według potrzeb uzgadniając jedynie miejsce i czas treningu z Ośrodkiem. W czasie wolnym zawodnicy mogą korzystać z boiska do piłki plażowej, siatkonogi, tenisa stołowego i siatkówki. Istnieje możliwość przygotowania ogniska lub grila dla uczestników obozu. Zapewniamy pomoc w zorganizowaniu meczy sparingowych z drużynami lokalnymi lub przebywającymi w pobliskich ośrodkach na obozach. Zajmujemy się organizacją obozów piłkarskich od 20 lat co pomaga na sprostać oczekiwaniom naszych gości.
Pustynia leży na pograniczu dwóch różnych krain geograficznych Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej. W pobliżu znajduje się las i zaczynają się tereny pagórkowate. Ośrodek znajduje się w odległości 1 km od Dębicy w pobliżu węzła autostrady A4 i drogi 985 prowadzącej do Mielca.

Drużyna piłkarska Drużyna piłkarska
Trenowali u nas

Trenowało u nas wiele drużyn a wśród nich możemy wymienieć m.in:
Seniorskie:
• Ruch Chorzów
• Puszcza Niepołomice
• Kmita Zabierzów
• Hetman Zamość
• Resovia Rzeszów
• i inne.

Młodzieżowe:
Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Laty w Mielcu,
GKS Bełchatów,
Agrykola Warszawa,
Hetman Zamość,
Stal Rzeszów,
Motor Lublin,
Legia Warszawa,
Bihor Oradea (Rumunia),
SMS Bielsko Biała,
Podbeskidzie Bielsko Biała,
SMS MKS Kraków
oraz wiele innych.

Mieliśmy przyjemność gościć Młodzieżowe Reprezentacje Polski prowadzone prze trenera Michała Globisza, Marcina Dorny i Roberta Wójcika. Częstymi gośćmi są również poszczególne reprezentacje Podkarpacia, które przygotowują się w naszym ośrodku do spotkań z innymi reprezentacjami.

Drużyna piłkarska Drużyna piłkarska